Dallime mes rishikimeve të "Ramadan Limani"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
v (→‎top: ketegorizim si i gjallë using AWB)
No edit summary
Etiketat: Reverted Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
'''Ramadan Limani''' Lindi më 15.03.1962 në Llojan të Kumanovës. E ka mbaruar Fakultetin e Shkencave Matematikore-Natyrore në vitin 1985. I ka përfunduar edhe studimet postdiplomike - master në Departamentin e Matematikës dhe i vazhdon studimet për doktoraturë.
 
Në vitet 1984 – 1986 ka i
Në vitet 1984 – 1986 kaMutit punuar si profesor në gjimnazin “Sami Frashri”. Që nga viti 1986 është ligjërues në Fakultetin e Shkencave Matematikore-Natyrore në Universitet të Prishtinës.
 
Është antar i Lëvizjes Vetëvendosje.
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve