Ndryshimi mes inspektimeve të "Ficus benjamina"

Jump to navigation Jump to search
2 bytes removed ,  15 vjet më parë
v
Roboti: U ndryshua kategoria Biologjia
v (robot Adding: fr)
v (Roboti: U ndryshua kategoria Biologjia)
<!-- kategorizimi dhe ndëruiki -->
{{Bio-cung}}
[[Category:Biologjia]][[Category:Mjeksia]]
<!-- Ndëruiki -->
<!-- [[sq:Ficus benjamina]] -->
 
[[Category:Bimë]]
[[Category:Biologjia]][[Category:Mjeksia]]
 
[[de:Birkenfeige]]
3.670

edits

Menyja e navigimit