Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Kuvendi/Arkivi 6"

Jump to navigation Jump to search
ju lutem me ndimoni
(TuvicBot moved to bottom, below interwikis)
(ju lutem me ndimoni)
ne artikullin per kolonelin Thomson ne Wikipedia hollandeze ka disa fotografi. keto fotografi eshte mire te jene edhe ne artikullin shqip. Kush mund ta beje kete pune? edhe artikulli ne shqip eshte i ndare ne tre pjese. pra nga nje fotografi per cdo pjese.
po ashtu duhet te shtohen disa kategori tek ky artikull: biografi dhe historia e Shqiperise.[[Përdoruesi:129.240.158.117|129.240.158.117]] 28 Korrik 2006 18:08 (UTC)
 
== ju lutem me ndimoni ==
 
jam i martuar me dy femij po kerkoj nje lidje te dal deri ne suedi sepse kushtet ekonomike kan ber qe te rrezohem per dhe nese dikush di diqka me shkruani ne kete adres artantaha@hotmail.com ju lutem me ndihmoni
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve