Wikipedia diskutim:Kuvendi/Arkivi 6

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi faqen teknike Kuvendi/Arkivi 6. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Administrata

Hipi Zhdripi, mendoj se ajo foto është e mbrojtur me kopirajsht se perndryshe s'do ishte fare e shenuar perfundi shenja dhe viti kur është mbrojtur ajo foto. por nese don ta vendosësh atë foto, kerko leje permes letres elektronikeM-ajlit, dergoja se ndoshta të japin leje...tek e fundit fotot qe jan te mbrojtura mirë, ato nuk mund ti kopjosh fare as ti fotokopjosh....me sa e di une por pyte edhe Dani-Dori-in...njohin më mirë. tung !

Start a discussion about Wikipedia:Kuvendi/Arkivi 6

Nis një diskutim