Stërmasheva

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Stërmasheva
Fshat
noform
Vendndodhja
Stërmasheva is located in Maqedonia e Veriut
Stërmasheva
Stërmasheva
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Demir Kapi
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 677 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1442
Prefiksi (+389) 034
Targa KA
Koordinatat 41° 19′ 32″ Veri

22° 10′ 12″ Lindje

Popullsia 0 banorë (2002)