Stadiumi "Kastrioti"

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Stampa:Impiant sprtiv Stadiumi "Kastrioti"Krujë është përdorur kryesisht për futboll është stadiumi shtëpi e ekipit KS Kastrioti. Fabrika ka një kapacitet prej 10.000 vendesh dhe është miratuar për Kategoria Superiore. Fushën e lojës është bari plotësisht e natyrshme dhe matjen m 65x105.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kruja