Stadiumi "Olympic"

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

ŋ̍Stadiumi "Olympic" është një stadium multi-sportiv, por më së shumti përdoret për ndeshje futbolli. Stadiumi gjendet në Ulqin dhe është stadiumi i FK Otrant-it. Ka një kapacitet prej 1500 spektatorësh.