Stadiumi Tefik Jashari

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Stadiumi "Tefik Jashari" është një stadium shpërdorimesh në Shijak, Shqipëri. Ai aktualisht ka një kapacitet prej 4,000 vendesh dhe është stadiumi i shtëpisë për ekipin First KF Erzeni.

Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]