Stampa:Bashkoji

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.svg
Ndihmoni që kjo pjesë dhe pjesa [[{{{1}}}]] të bashkohen në një artikull të vetëm. {{{2}}}
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg
Kjo është një nënfaqe e documentacion për Stampa:Bashkoji.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.


Përdorimi[redakto tekstin burimor]

Etiketimi i një faqe të vetme është i thjeshtë:

{{Bashkoji |Faqja tjetër|date=dhjetor 2018}}

Kur doni të diskutoni një bashkim të thjeshtë të një faqe me një tjetër, etiketoni të dy faqet:

{{Mergeto |Faqja e parë|date=dhjetor 2018}}
{{Mergefrom |Faqja e dytë|date=dhjetor 2018}}

Kjo i lejon redaktorët në të dy faqet për të parë si burimin e propozuar dhe ashtu edhe objektivin e faqve.

Shiko edhe[redakto tekstin burimor]