Stampa:Coord/link

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Coord.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës. Kjo stampë, {{Coord/link}}, është në funksion të {{Coord}}.

Shëmbuj[Redakto nëpërmjet kodit]

{{coord|10|N|30|W}}10°V 30°P / 10°V 30°P / 10; -30
{{coord|10|11|N|30|31|W}}10°11′V 30°31′P / 10.183°V 30.517°P / 10.183; -30.517
{{coord|10|11|12|N|30|31|32|W}}10°11′12″V 30°31′32″P / 10.18667°V 30.52556°P / 10.18667; -30.52556