Stampa:Harta Çadi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Chad location map.svg
Harta fizike
Skeda:Chad relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Çadi. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Çadi)
emri Çadi
koordinatat
skajore
23.95
12.85 ←↕→ 24.6
6.95
qendra e hartës 15°27′00″N 18°43′30″E / 15.45°N 18.725°E / 15.45; 18.725

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]