Jump to content

Stampa:Harta Afrika Jugore

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë


Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:South Africa location map.svg
Harta fizike
Skeda:South Africa physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Afrika Jugore. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Afrika Jugore)
emri Afrika Jugore
koordinatat
skajore
-21.8
16.0 ←↕→ 33.2
-35.2
qendra e hartës 28°30′S 24°36′E / 28.5°S 24.6°E / -28.5; 24.6

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]