Stampa:Harta Aruba

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Aruba location map (2).svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Aruba. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Aruba)
emri Aruba
koordinatat
skajore
12.65
-70.11 ←↕→ -69.83
12.38
qendra e hartës 12°30′54″N 69°58′12″W / 12.515°N 69.97°W / 12.515; -69.97

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]