Stampa:Harta Aruba2

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Location map Aruba.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Aruba. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Aruba)
emri Aruba
koordinatat
skajore
12.6379
-70.0975 ←↕→ -69.8448
12.3768
qendra e hartës 12°30′26″V 69°58′16″P / 12.50735°V 69.97115°P / 12.50735; -69.97115

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]