Stampa:Harta Benini

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Benin location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Benini. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Benini)
emri Benini
koordinatat
skajore
12.6
0.6 ←↕→ 4.1
6.0
qendra e hartës 9°18′N 2°21′E / 9.3°N 2.35°E / 9.3; 2.35

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]