Stampa:Harta Birmania

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Myanmar location map.svg
Harta fizike
Skeda:Myanmar relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Birmania. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Birmania)
emri Birmania
koordinatat
skajore
29
92 ←↕→ 102
9
qendra e hartës 19°N 97°E / 19°N 97°E / 19; 97

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]