Stampa:Harta Brunei

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Brunei location map.svg
Harta fizike
Skeda:Brunei location map Topographic.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Brunei. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Brunei)
emri Brunei
koordinatat
skajore
5.2
113.9 ←↕→ 115.5
3.9
qendra e hartës 4°33′N 114°42′E / 4.55°N 114.7°E / 4.55; 114.7

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]