Stampa:Harta Butani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Bhutan location map.svg
Harta fizike
Skeda:Bhutan relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Butani. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Butani)
emri Butani
koordinatat
skajore
28.5
88.6 ←↕→ 92.3
26.4
qendra e hartës 27°27′N 90°27′E / 27.45°N 90.45°E / 27.45; 90.45

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]