Jump to content

Stampa:Harta Dominika

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Dominica location map.svg
Harta fizike
Skeda:Dominique.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Dominika. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Dominika)
emri Dominika
koordinatat
skajore
15.7
-61.6 ←↕→ -61.1
15.15
qendra e hartës 15°25′30″N 61°21′00″W / 15.425°N 61.35°W / 15.425; -61.35

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]