Jump to content

Stampa:Harta Fixhi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Harta politiko-administrative
Skeda:Fiji location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Fixhi. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Fixhi)
emri Fixhi
x (100*(({{{3}}} + ({{{3}}} < 0)*360) - 174.4)/((-177.9 + 360) - 174.4))
y (100*({{{2}}} - (-12.3))/((-21.8) - (-12.3)))

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]