Stampa:Harta Gambia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Gambia adm location map.svg
Harta fizike
Skeda:Gambia rel location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Gambia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Gambia)
emri Gambia
koordinatat
skajore
14.3
-17.0 ←↕→ -13.6
12.6
qendra e hartës 13°27′N 15°18′W / 13.45°N 15.3°W / 13.45; -15.3

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]