Stampa:Harta Gana

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Ghana location map.svg
Harta fizike
Skeda:Ghana physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Gana. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Gana)
emri Gana
koordinatat
skajore
11.4
-3.6 ←↕→ 1.5
4.5
qendra e hartës 7°57′N 1°03′W / 7.95°N 1.05°W / 7.95; -1.05

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]