Stampa:Harta Gjeorgjia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Georgia location map.svg
Harta fizike
Skeda:Relief Map of Georgia.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Gjeorgjia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Gjeorgjia)
emri Gjeorgjia
koordinatat
skajore
43.7
39.8 ←↕→ 46.9
40.9
qendra e hartës 42°18′N 43°21′E / 42.3°N 43.35°E / 42.3; 43.35

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]