Jump to content

Stampa:Harta Guajana Franceze

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Guyane department location map.svg
Harta fizike
Skeda:Guyane department relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Guajana Franceze. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Guajana Franceze)
emri Guajana Franceze
koordinatat
skajore
5.85
-54.70 ←↕→ -51.50
2.00
qendra e hartës 3°55′30″N 53°06′00″W / 3.925°N 53.1°W / 3.925; -53.1

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]