Jump to content

Stampa:Harta Guinea Ekuatoriale

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Equatorial Guinea location map.svg
Harta fizike
Skeda:Equatorial Guinea physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Guinea Ekuatoriale. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike

[Redakto nëpërmjet kodit]
Vendodhja (Guinea Ekuatoriale)
emri Guinea Ekuatoriale
koordinatat
skajore
4.60
5.30 ←↕→ 11.90
-1.7
qendra e hartës 1°27′N 8°36′E / 1.45°N 8.6°E / 1.45; 8.6