Stampa:Harta Guinea Ekuatoriale

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Equatorial Guinea location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Guinea Ekuatoriale. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Guinea Ekuatoriale)
emri Guinea Ekuatoriale
koordinatat
skajore
4.60
5.30 ←↕→ 11.90
-1.7
qendra e hartës 1°27′V 8°36′L / 1.45°V 8.6°L / 1.45; 8.6

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]