Stampa:Harta Iraku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Iraq location map.svg
Harta fizike
Skeda:Iraq physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Iraku. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Iraku)
emri Iraku
koordinatat
skajore
37.7
38.4 ←↕→ 48.9
28.4
qendra e hartës 33°03′N 43°39′E / 33.05°N 43.65°E / 33.05; 43.65

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]