Jump to content

Stampa:Harta Ishujt Marshall

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Marshall Islands location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Ishujt Marshall. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Ishujt Marshall)
emri Ishujt Marshall
koordinatat
skajore
15.5
160.0 ←↕→ 173.2
3.0
qendra e hartës 9°15′N 166°36′E / 9.25°N 166.6°E / 9.25; 166.6

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]