Stampa:Harta Islanda

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Iceland location map.svg
Harta fizike
Skeda:Iceland relief map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Islanda. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Islanda)
emri Islanda
koordinatat
skajore
66.8
-25.0 ←↕→ -13.0
63.1
qendra e hartës 64°57′N 19°00′W / 64.95°N 19°W / 64.95; -19

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]