Jump to content

Stampa:Harta Jordania

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Jordan location map.svg
Harta fizike
Skeda:Jordan location map Topographic.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Jordania. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Jordania)
emri Jordania
koordinatat
skajore
33.5
34.8 ←↕→ 39.4
29.1
qendra e hartës 31°18′N 37°06′E / 31.3°N 37.1°E / 31.3; 37.1

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]