Stampa:Harta Kamboxhia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Cambodia location map.svg
Harta fizike
Skeda:Cambodia physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Kamboxhia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Kamboxhia)
emri Kamboxhia
koordinatat
skajore
14.8
102.2 ←↕→ 107.9
9.9
qendra e hartës 12°21′N 105°03′E / 12.35°N 105.05°E / 12.35; 105.05

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]