Stampa:Harta Kamboxhia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Cambodia location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Kamboxhia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Kamboxhia)
emri Kamboxhia
koordinatat
skajore
14.8
102.2 ←↕→ 107.9
9.9
qendra e hartës 12°21′V 105°03′L / 12.35°V 105.05°L / 12.35; 105.05

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]