Stampa:Harta Kanadaja Skocia e Re

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search


Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Canada Nova Scotia location map 2.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Skocia e Re. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Skocia e Re)
emri Skocia e Re
koordinatat
skajore
47.3
-66.6 ←↕→ -59.5
43.3
qendra e hartës 45°18′N 63°03′W / 45.3°N 63.05°W / 45.3; -63.05

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]