Jump to content

Stampa:Harta Kirgistani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Kyrgyzstan location map.svg
Harta fizike
Skeda:Relief Map of Kyrgyzstan.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Kirgistani. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Kirgistani)
emri Kirgistani
koordinatat
skajore
43.5
69.0 ←↕→ 80.6
39.0
qendra e hartës 41°15′N 74°48′E / 41.25°N 74.8°E / 41.25; 74.8

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]