Jump to content

Stampa:Harta Komoret

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Comoros location map.svg
Harta fizike
Skeda:Comoros location map Topographic.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Komoret. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Komoret)
emri Komoret
koordinatat
skajore
-11.2
43.0 ←↕→ 45.5
-13.2
qendra e hartës 12°12′S 44°15′E / 12.2°S 44.25°E / -12.2; 44.25

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]