Stampa:Harta Komoret

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Comoros location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Komoret. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Komoret)
emri Komoret
koordinatat
skajore
-11.2
43.0 ←↕→ 45.5
-13.2
qendra e hartës 12°12′J 44°15′L / 12.2°J 44.25°L / -12.2; 44.25

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]