Stampa:Harta Kroacia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Croatia_location_map.svg
Harta fizike
Skeda:Relief map of Croatia.png
Harta
Skeda:Croatia location map-2011-01-02.jpg

Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Kroacia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Kroacia)
emri Kroacia
koordinatat
skajore
46.8
13.1 ←↕→ 19.9
42.1
qendra e hartës 44°27′N 16°30′E / 44.45°N 16.5°E / 44.45; 16.5
skew 1.0
lat_skew 0.0

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]