Stampa:Harta Lesoto

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Lesotho location map.svg
Harta fizike
Skeda:Lesotho rel location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Lesoto. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Lesoto)
emri Lesoto
koordinatat
skajore
-28.33
26.74 ←↕→ 29.62
-30.89
qendra e hartës 29°37′S 28°11′E / 29.61°S 28.18°E / -29.61; 28.18

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]