Jump to content

Stampa:Harta Letonia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Latvia location map.svg
Harta fizike
Skeda:Relief Map of Latvia.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Letonia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Letonia)
emri Letonia
koordinatat
skajore
58.5
20.5 ←↕→ 28.6
55.5
qendra e hartës 57°00′N 24°33′E / 57°N 24.55°E / 57; 24.55

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]