Stampa:Harta Lituania

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Lithuania adm location map.svg
Harta fizike
Skeda:Relief Map of Lithuania.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Lituania. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Lituania)
emri Lituania
koordinatat
skajore
56.7
20.4 ←↕→ 27.2
53.7
qendra e hartës 55°12′N 23°48′E / 55.2°N 23.8°E / 55.2; 23.8

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]