Stampa:Harta Luksemburgu

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Luxembourg location map - cantons.svg
Harta fizike
Skeda:Luxembourg relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Luksemburgu. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Luksemburgu)
emri Luksemburgu
koordinatat
skajore
50.25
5.65 ←↕→ 6.6
49.4
qendra e hartës 49°49′30″N 6°07′30″E / 49.825°N 6.125°E / 49.825; 6.125

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]