Stampa:Harta Luksemburgu

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Luxembourg location map - cantons.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Luksemburgu. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Luksemburgu)
emri Luksemburgu
koordinatat
skajore
50.25
5.65 ←↕→ 6.6
49.4
qendra e hartës 49°49′30″V 6°07′30″L / 49.825°V 6.125°L / 49.825; 6.125

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]