Stampa:Harta Madagaskari

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Madagascar location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Madagaskari. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Madagaskari)
emri Madagaskari
koordinatat
skajore
-11.3
42.5 ←↕→ 51.0
-26.0
qendra e hartës 18°39′J 46°45′L / 18.65°J 46.75°L / -18.65; 46.75

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]