Stampa:Harta Madagaskari

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Madagascar location map.svg
Harta fizike
Skeda:Madagascar physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Madagaskari. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Madagaskari)
emri Madagaskari
koordinatat
skajore
-11.3
42.5 ←↕→ 51.0
-26.0
qendra e hartës 18°39′S 46°45′E / 18.65°S 46.75°E / -18.65; 46.75

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]