Stampa:Harta Malajzia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Malaysia location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Malajzia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Malajzia)
emri Malajzia
koordinatat
skajore
8
99 ←↕→ 120
0
qendra e hartës 4°00′V 109°30′L / 4°V 109.5°L / 4; 109.5

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]