Stampa:Harta Malajzia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Malaysia location map.svg
Harta fizike
Skeda:Malaysia relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Malajzia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Malajzia)
emri Malajzia
koordinatat
skajore
8
99 ←↕→ 120
0
qendra e hartës 4°00′N 109°30′E / 4°N 109.5°E / 4; 109.5

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]