Stampa:Harta Malavi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Malawi location map.svg
Harta fizike
Skeda:Malawi location map Topographic.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Malavi. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Malavi)
emri Malavi
koordinatat
skajore
-9.1
32.4 ←↕→ 36.4
-17.3
qendra e hartës 13°12′S 34°24′E / 13.2°S 34.4°E / -13.2; 34.4

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]