Stampa:Harta Malavi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Malawi location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Malavi. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Malavi)
emri Malavi
koordinatat
skajore
-9.1
32.4 ←↕→ 36.4
-17.3
qendra e hartës 13°12′J 34°24′L / 13.2°J 34.4°L / -13.2; 34.4

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]