Jump to content

Stampa:Harta Mali

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë


Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Mali adm location map.svg
Harta fizike
Skeda:Mali relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Mali. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Mali)
emri Mali
koordinatat
skajore
25.5
-12.6 ←↕→ 4.8
9.7
qendra e hartës 17°36′N 3°54′W / 17.6°N 3.9°W / 17.6; -3.9
lat_skew 0.00

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]