Jump to content

Stampa:Harta Malta

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Malta location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Malta. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Malta)
emri Malta
koordinatat
skajore
36.1
14.1666667 ←↕→ 14.6
35.7833333
qendra e hartës 35°56′30″N 14°23′00″E / 35.94166665°N 14.38333335°E / 35.94166665; 14.38333335

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]