Stampa:Harta Mauritania

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Mauritania location map.svg
Harta fizike
Skeda:Mauritania relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Mauritania. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Mauritania)
emri Mauritania
koordinatat
skajore
27.85
-17.75 ←↕→ -4.15
14.15
qendra e hartës 21°00′N 10°57′W / 21°N 10.95°W / 21; -10.95

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]