Stampa:Harta Moldavia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Moldova location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Moldavia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Moldavia)
emri Moldavia
koordinatat
skajore
48.7
26.3 ←↕→ 30.4
45.1
qendra e hartës 46°54′V 28°21′L / 46.9°V 28.35°L / 46.9; 28.35

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]