Jump to content

Stampa:Harta Moldavia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Moldova location map.svg
Harta fizike
Skeda:Moldova relief map.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Moldavia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Moldavia)
emri Moldavia
koordinatat
skajore
48.7
26.3 ←↕→ 30.4
45.1
qendra e hartës 46°54′N 28°21′E / 46.9°N 28.35°E / 46.9; 28.35

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]