Jump to content

Stampa:Harta Monako

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Monaco location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Monako. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Monako)
emri Monako
koordinatat
skajore
43.7527
7.4078 ←↕→ 7.4407
43.7222
qendra e hartës 43°44′15″N 7°25′27″E / 43.73745°N 7.42425°E / 43.73745; 7.42425

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]