Stampa:Harta Mongolia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Mongolia location map 2.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Mongolia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Mongolia)
emri Mongolia
koordinatat
skajore
53
87 ←↕→ 121
41
qendra e hartës 47°V 104°L / 47°V 104°L / 47; 104

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]