Stampa:Harta Mongolia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Mongolia location map 2.svg
Harta fizike
Skeda:Relief map of Mongolia.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Mongolia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Mongolia)
emri Mongolia
koordinatat
skajore
53
87 ←↕→ 121
41
qendra e hartës 47°N 104°E / 47°N 104°E / 47; 104

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]