Stampa:Harta Namibia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Namibia location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Namibia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Namibia)
emri Namibia
koordinatat
skajore
-16.4
11.0 ←↕→ 25.8
-29.6
qendra e hartës 23°00′J 18°24′L / 23°J 18.4°L / -23; 18.4

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]