Stampa:Harta Nikaraguaja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Nicaragua location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Nikaraguaja. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Nikaraguaja)
emri Nikaraguaja
koordinatat
skajore
15.2
-87.9 ←↕→ -82.5
10.6
qendra e hartës 12°54′V 85°12′P / 12.9°V 85.2°P / 12.9; -85.2

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]