Stampa:Harta Nikaraguaja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Nicaragua location map.svg
Harta fizike
Skeda:Nicaragua relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Nikaraguaja. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Nikaraguaja)
emri Nikaraguaja
koordinatat
skajore
15.2
-87.9 ←↕→ -82.5
10.6
qendra e hartës 12°54′N 85°12′W / 12.9°N 85.2°W / 12.9; -85.2

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]