Stampa:Harta Panamaja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Panama location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Panamaja. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Panamaja)
emri Panamaja
koordinatat
skajore
10.28
-83.56 ←↕→ -76.64
6.79
qendra e hartës 8°32′06″V 80°06′00″P / 8.535°V 80.1°P / 8.535; -80.1

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]